O nas

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu

Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw

tel.: +48 61 27 97 800

fax: +48 61 27 97 897

e-mail: claio@claio.poznan.pl

Praca i staż

Oferty pracy
  • Oferty pracy
  • Oferty stażu

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ – INSTYTUT METALI NIEŻELAZNYCH ODDZIAŁ  W POZNANIU

CENTRALNE LABORATORIUM AKUMULATORÓW I OGNIW

 ogłasza konkurs na stanowisko:

SPECJALISTA ds. ROZLICZEŃ

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: pełny etat

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw, ul. Forteczna 12, 61-362 Poznań

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie, dbanie o kompletność, poprawność i właściwe oznakowanie dokumentacji księgowej,
  • Dbanie o prawidłową realizację działań zgodnie z harmonogramem projektu, monitorowanie wskaźników projektowych,
  • Weryfikacja wydatków i opisywanie dokumentów finansowych pod kątem ich kwalifikowalności i zgodności z projektem,
  • Współpraca z zespołem wewnętrznym odpowiedzialnym za realizację projektów – Kierownikiem projektów i księgowością, w tym pozyskiwanie i weryfikacja dokumentów i danych niezbędnych do rozliczenia projektu oraz wsparcie merytoryczne,
  • Praca w systemie SL2014 i innych niezbędnych do przygotowania i złożenia Wniosków o płatność,
  • Sporządzanie wniosków o płatność w systemie SL2014,
  • Przygotowanie dokumentacji oraz udział w kontrolach i audytach projektów,
  • Kontakt z Instytucją Pośredniczącą/ Zarządzającą w zakresie rozliczeń.

Wymagania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zarządzania projektami lub ekonomicznym/finansowym – mile widziane,
  • Ukończenie kursów i szkoleń z zakresu realizacji i rozliczania projektów EFS/EFRR – mile widziane,
  • Umiejętność zbierania i weryfikowania danych,
  • Samodzielność i umiejętność organizowania własnego czasu pracy,
  • Dobra znajomość MS Office, w tym Excel na poziomie średniozaawansowanym.

Oferujemy:

  • Warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w realizacji różnorodnych zadań pozwalających na dużą samodzielność i dających pole do samorealizacji
  • Pracę w młodym i otwartym Zespole

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Termin i miejsce składania dokumentów:    Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „SPECJALISTA ds. ROZLICZEŃ” zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisaną ZGODĄ NA PRZTWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI prosimy kierować do dnia 10.09.2019 r. na adres:

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu
ul. Forteczna 12, 61-362 Poznań

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny.

! Klauzula informacyjna w procesie rekrutacji
! Zgoda na przetwarzanie danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji

Prosimy o kontakt z uczelnianym Biurem Karier