O nas

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu

Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw

tel.: +48 61 27 97 800

fax: +48 61 27 97 897

e-mail: claio@claio.poznan.pl

Praca i staż

Oferty pracy
  • Oferty pracy
  • Oferty stażu

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ – INSTYTUT METALI NIEŻELAZNYCH ODDZIAŁ W POZNANIU

CENTRALNE LABORATORIUM AKUMULATORÓW I OGNIW

OGŁASZA

KONKURS NA STANOWISKO

TECHNIK W ZAKŁADZIE ELEKTROCHEMII PRZEMYSŁOWEJ

Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu: 2/5 etatu
Liczba stanowisk pracy: 1
Miejsce wykonywania pracy: Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw, ul. Forteczna 12, 61-362 Poznań

Zakres obowiązków:

  • projektowanie płytek PCB oraz ich wykonywanie,
  • samodzielne projektowanie układów elektronicznych,
  • udział w pracach naukowo-badawczych, rozwojowych i usługowych z dziedziny chemicznych źródeł prądu,
  • udział w opracowywaniu nowych technologii i wyrobów,
  • wprowadzanie do praktyki wyników badań naukowych i prac rozwojowych,
  • śledzenie stanu techniki i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie średnie,
  • znajomość podstaw elektroniki,
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów za pomocą języka C/C++
  • umiejętność i pasja do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
  • sumienność, doskonała organizacja pracy, praca zespołowa,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B1 lub wyżej).

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną  atmosferę w pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Termin i miejsce składania dokumentów:  Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „TECHNIK” zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI  prosimy kierować do dnia 13.10.2019 r. na adres:

 Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Instytut Metali Nieżelaznych  Oddział w Poznaniu
ul. Forteczna 12, 61-362 Poznań

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny.

! Klauzula informacyjna w procesie rekrutacji
! Zgoda na przetwarzanie danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji

Prosimy o kontakt z uczelnianym Biurem Karier