O nas

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Metali Nieżelaznych

(dawne Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw)

tel.: +48 61 27 97 800

fax: +48 61 27 97 897

e-mail: claio@imn.lukasiewicz.gov.pl

Praca i staż

Oferty pracy
  • Oferty pracy
  • Oferty stażu

 SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ – INSTYTUT METALI NIEŻELAZNYCH ODDZIAŁ W POZNANIU

OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO

SPECJALISTY

W DZIALE LOGISTYKI I OBSŁUGI PRODUKCJI SPECJALNEJ

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: pełny etat

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy:  Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu ul. Forteczna 12, 61-362 Poznań

Zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu,
  • wsparcie organizacyjne i administracyjne Dyrekcji,
  • prowadzenie kalendarza spotkań Dyrektora oraz kluczowej korespondencji,
  • przygotowywanie na potrzeby Dyrekcji:
    • prezentacji,
    • dokumentacji i informacji na spotkania,
    • projektów treści Zarządzeń i Decyzji,
    • raportów, sprawozdań, pism, listów, kwerend, korespondencji mailowej i tradycyjnej oraz innych dokumentów,
  • dokonywanie tłumaczeń pisemnych i ustnych,
  • nadzorowanie, organizowanie narad i spotkań Dyrekcji oraz protokołowanie ich przebiegu (notowanie ustaleń i decyzji),
  • gromadzenie dokumentacji dotyczącej: kontroli zewnętrznych, podstaw prawnych działalności Instytutu,
  • organizowanie podróży służbowych Dyrekcji (rezerwacja biletów, hoteli)
  • współudział w:
    • tworzeniu procedur we współpracy z innymi działami,
    • organizacji spotkań firmowych,
  • obsługa systemu obiegu dokumentów i koordynacja obiegu korespondencji,
  • obsługa i udzielanie informacji klientom zewnętrznym i wewnętrznym oraz dbanie o dobry wizerunek Instytutu,
  • Nadzorowanie działań związanych z działalnością promocyjną Oddziału,
  • Analizowanie rynku pod kątem oferty Oddziału,
  • Redagowanie i publikowanie informacji w serwisach internetowych,
  • Opracowanie i edycja materiałów promocyjnych/komunikatów przy współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi,

Wymagania wobec kandydata

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (koordynacja pracy biura, Asystent/Asystentka Zarządu),
  • wykształcenia wyższego (preferowane np. ekonomia, administracja, prawo, finanse),
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności ustalania priorytetów,
  • umiejętności koordynowania wielu zadań jednocześnie,
  • doskonałej umiejętności komunikacji w języku polskim i angielskim,
  • silnej motywacji do pracy i samorozwoju,
  • umiejętności działania pod presją czasu,
  • pro-aktywności i dbałości o szczegóły,
  • pogodnego usposobienia i pozytywnego nastawienia do wyzwań,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • znajomości obsługi pakietu MS Office – w szczególności PowerPoint, Excel i Word.
  • mile widziany kurs archiwalny I stopnia.

 Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

 Wymagane dokumenty

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe,
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „SPECJALISTA W DZIALE LOGISTYKI I OBSŁUGI PRODUKCJI SPECJALNEJ” zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI i oświadczeniem o zapoznaniu się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ  W PROCESIE REKRUTACJI  prosimy kierować do dnia 20.02.2024r.  na adres:

 Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych  Oddział w Poznaniu
ul. Forteczna 12, 61-362 Poznań

 albo za pośrednictwem aplikacji e-recruiter na portalach z ogłoszeniami o pracę do dnia 20.02.2024r.

 Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji

Klauzula informacyjna w procesie rekrutacji

SPECJALISTY TECHNICZNEGO

UTRZYMANIA OBIEKTÓW

  • udział w opracowaniu planów remontów, przeglądów i konserwacji instalacji oraz urządzeń infrastruktury technicznej,
  • bieżące utrzymanie obiektów, w tym m.in.: przyjmowanie zgłoszeń o awariach i zarządzanie ich naprawami, zgłaszanie niezbędnych przeglądów i napraw, nadzór nad dokumentacją,
  • koordynowanie prac remontowo-budowlanych, współpraca z generalnymi wykonawcami w zakresie planowanych inwestycji budowlanych i zakupów stanowisk badawczych, nadzorowanie prac,
  • nadzór nad planowanymi inspekcjami i przeglądami instalacji, urządzeń i budynków
  • utrzymanie ciągłości pracy stanowisk badawczych oraz zapewnienie bezpiecznych warunków eksploatacji,
  • udział w czynnościach wykonywanych przez instytucje państwowe związane z utrzymaniem obiektów, instalacji i urządzeń,
  • tworzenie harmonogramu przeglądów, aktualizacji i koordynacja realizacji przeglądów,
  • czynny udział w bieżących projektach w Instytucie, opiniowanie i zatwierdzanie dokumentacji technicznej,
  • współpraca i nadzór nad firmami zewnętrznymi, wykonawcami, podwykonawcami i serwisami,
  • stałe podnoszenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych, bieżąca znajomość przepisów dotyczących realizowanych obowiązków oraz umiejętność praktycznego ich stosowania (funkcjonowanie Oddziału w ramach Instytutu i Sieci Badawczej Łukasiewicz).

  • Kandydaci na stanowisko specjalisty technicznego powinni:
  • posiadać wykształcenie min. średnie techniczne,
  • posiadać doświadczenie zawodowe w eksploatacji instalacji technicznych, utrzymaniu ruchu, zarządzaniu nieruchomościami lub pokrewne,
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów techniczno-organizacyjnych,
  • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
  • znać język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • posiadać znajomość narzędzi Microsoft Office w stopniu zaawansowanym,
  • mile widziane uprawnienia SEP G I, II E/D,
  • umiejętność pracy w zespole oraz koordynowania działań,
  • posiadać prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • CV,

Termin i miejsce składania dokumentów:  Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „SPECJALISTA TECHNICZNY UTRZYMANIA OBIEKTÓW W DZIALE LOGISTYKI I OBSŁUGI PRODUKCJI SPECJALNEJ”

zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI i oświadczeniem o zapoznaniu się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ  W PROCESIE REKRUTACJI  prosimy kierować do dnia 29.02.2024r.  na adres:

albo za pośrednictwem aplikacji e-recruiter https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6777bbf85eb0402096e26aab3770aa6c  na portalach z ogłoszeniami o pracę do dnia  29.02.2024r.

Prosimy o kontakt z uczelnianym Biurem Karier